ВРАЖАЮЧА ОРГАНІЗАЦІЯ МУРАШОК

Користувач facebook з Бразилії зафільмував напад мурашок-легіонерів на осине гніздо. Їхня організованість просто вражає. Своїми тілами вони збудували висячий міст щоб дістатися до гнізда. Автор пише: ” Коли відбувається такий тип атаки, оси зазвичай тікають, а мурашки залишаються, поки не пограбують стільник. Вони несуть лялечки, личинки та яйця, а також деяких дорослих комах, яким не вдалося втекти.”Один з дописувачів у коментарях висловив припущення стосовно того, як виник такий дивовижний висячий міст. Спершу мурахи бігали по стелі, але в якийсь момент “пропускної здатності” чітко організованої колони стало не вистачати і нові мурахи почали бігати по тілах своїх побратимів. А потім втрутилася гравітація.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Мурахи-легіонери водяться в Центральній і Південній Америці. Вони подорожують колонами, що складаються з такої кількості мурах, що вони килимом покривають землю на десятки метрів.

Основна частина колони – робочі мурахи, фланги патрулюються мурахами-солдатами. Вони в два рази більше робочих і забезпечені потужними жалами. Передовий загін мурах-солдатів рухається попереду колони, вказуючи за допомогою пахучих міток, куди йти мурашкам-робочим. На шляху у такий колони краще не опинятися: мурахи накидаються на все більш-менш їстівне і намагаються тут же зжерти його.

Коли до села підходять колони мурахи-легіонери, люди залишають житла, женучи худобу, і повертаються лише через кілька днів. Мурахи йдуть, тільки після того, як знищать все живе і їстівне. Сам по собі мураха-легіонер не здається особливо грізним, але в складі півмільйонної армії стає страшним противником.