Діамантове кільце на морквині

Цікавий випадок стався у Канаді. У вересні 2004 Mері Гремс працювала на сімейній фермі біля села Армена. Закінчивши прополку, вона помітила, що з її лівої руки пропало золоте кільце. Довгі пошуки закінчилися нічим. В кінці кінців Мері змирилася з втратою, вирішивши, що прикраса потрапила під ножі мотокультиватора. Це кільце було подарунком її чоловіка Нормана яке вона носила з 1951 року. Щоб не засмучувати чоловіка, місіс Гремс нічого йому не сказала і купила замість нього дешевше кільце. Крім неї про те, що трапилося знав лише син.

Пройшли роки. 2012-го року Гремси відсвяткували 60-річний ювілей весілля, а через місяць Мері овдовіла. Вона переїхала в місто, а за сімейною фермою і садом стала доглядати її невістка Колін Делі.14 серпня 2017 року, місіс Делі вирішила зібрати моркви до вечері. Серед інших виділялася одна – дивної горбистої форми. Господиня зібралася згодувати її псові, який крутився поблизу, але передумала. Уже пізніше, змивши землю, жінка помітила золотий обідок, який оперізував морквину. Вона показала знахідку своєму чоловікові, а той поспішив зателефонувати матері.

Щасливий збіг обставин дуже обрадував Мері. У той день вона сказала, що має намір носити кільце (розмір підходить). Але обіцяє залишати його в надійному місці перед тим, як починати роботу.