МОСКВИЧА ЗОБОВ’ЯЗАЛИ ЗАВЖДИ ЇЗДИТИ З ДУРШЛЯКОМ НА ГОЛОВІ

Москвич став п’ятим у світі адептом пастафаріанства, який зробив фотографію на водійських правах з дуршляком на голові.
Житель Москви Андрій Філін, який недавно сфотографувався на водійські права з в’язним дуршляком на голові, тепер повинен постійно їздити в ньому, інакше права у нього заберуть, заявив замначальника ГІБДД Росії Владимир Кузін.”Наступного разу його зупинять, і якщо він буде без дуршляка на голові, заберуть права. Тому що фотографія не буде відповідати дійсності. Нехайвін носить тепер дуршляк постійно з собою”, – сказав він.
Андрій Філін заявив, що став п’ятим у світі адептом пастафаріанства, який зробив фотографію на водійські права з друшляком на голові.
Свій вчинок чоловік пояснив належністю до Пастафаріанскої церкви літаючого макаронного монстра, а священний дуршляк – невід’ємний атрибут його релігії.


Релігію пастафаріанства, заснованоо фізиком Боббі Гендерсоном в 2005 р. на знак протесту проти рішення департамента освіти штату Канзас, що вимагало ввести у шкільний курс концепції «розумного задуму» як альтернативу еволюційному вченню. У відкритому листі на своїй веб-сторінці Гендерсон проголошує віру в надприродного Творця, схожого на локшину та тюфтельки — Летючого Локшинного Чудовиська і закликає до вивчення пастафаріанства в школах, використовуючи аргумент reductio ad absurdum (зведення до абсурду) проти вчення «розумного задуму».