СУЧАСНЕ РАБСТВО. ПІВНІЧНА КОРЕЯ В ЛІДЕРАХ

В Північній Кореї нараховується найбільша кількість сучасних рабів. Їхня кількість складає більше 10 відсотків від населення цієї країни. Про це говорять данні глобального індексу рабства (GSI). Він оцінює чисельність людей, які живуть у сучасному рабстві.
Згідно з даними цієї організації у Північній Кореї біля 2,6 мільйона людей знаходиться у сучасному рабстві. А це біля 10% населення цієї країни. Більшість з них вимушені працювати на державу.

Сучасне рабство визначається як використання насилля, обману та погроз для залучення людей до примусової праці, сексуальної експлуатації та домашнього рабства.
Колишній північнокорейський музикант, що втік у Південну Корею 2008 року нещодавно заявляв, що вболівальниці, які були присутні на недавніх Олімпійських іграх, використовуються у якості сексуальних рабинь вищим політичним керівництвом країни.

У той же час дослідження говорить про те, що відповідальність за сучасне рабство також лежить і на розвинених країнах, оскільки вони імпортують товарів на суму біля 354 мільярдів доларів з ризиком, що при їх виробництві було використано рабську працю. До них належать вугілля, какао, бавовна, деревина та риба. У Північній Кореї найбільшу зацікавленість викликає експорт вугілля.

Згідно оцінкам Walk Free Foundation у 2016 році у сучасному рабстві перебувало 40,3 мільйона людей, з них 71% жінки. Як особлива проблема і снування рабства називаються репресивні режими, оскільки їхнє населення готове працювати, щоб підтримати уряд.

У сумному списку списку головних порушників крім Північної Кореї перераховуються Еритрея, Бурунді, Центральноафриканська Республіка, Афганістан, Мавританія, Південний Судан, Пакистан, Камбоджа та Іран.