Дивне розлучення

В британському місті Манчестер розпочався гучний процес з розлучення. Розлучитися вирішила Дороті Доусон, якій вже 80 років, а її чоловікові Баррі – 84 роки. З ним вони прожили разом 62 роки. Подружжя виростило 6 дітей, і у них вже є 13 онуків. Причина такого рішення виявилася досить незвичною – дружина дізналася, що її чоловік, який довгі роки прикидався глухим і не сказав жодного слова, прекрасно чує і може добре говорити. Просто всі ці роки він прикидався глухонімим, бо не хотів слухати балаканину своєї дружини.

Сім'я ДоусонВсі близькі Баррі Доусона були впевнені, що він нічого не чує. Щоб спілкуватися з чоловіком місіс Доусон навіть два роки відвідувала курси перекладачів з жестової мови. Але як тільки опанувала її в достатній мірі, щоб вести розмови на побутовому рівні, Баррі заявив, що він погано бачить. «Тепер я почала думати, що він просто прикидався», – сказала на суді ображена дружина.

Можливо, сім’я так собі щасливо і жила, але Баррі проколовся. Він сказав дружині, що йде на благодійний захід, а сам направився в караоке-бар, де непогано повеселився. Все б нічого, але завадили сучасні технології. На Youtube каналі Дороті побачила як він співає в караоке! У своїй заяві на розлучення Дороті Доусон вимагає від чоловіка фінансової компенсації за перенесений стрес, половину нажитого майна і довічне утримання.

Адвокат Доусона захищаючи свого клієнта заявив, що чоловік вдався до таких хитрощів з благородних намірів. Він це зробив зовсім не для того, щоб когось образити, а щоб зберегти сім’ю. За його словами, Баррі – людина небагатослівна і тиха, а його дружина навпаки – неймовірно балакуча. І якби чоловік не прикинувся глухим, то їхній шлюб зазнав би краху ще 60 років тому. «Він зробив це для збереження сім’ї і заради своєї дружини», – заявив він.