Курчата насмерть заклювали лисицю

Зазвичай буває навпаки – лисиця є ворогом курей, полює на них і харчується їхнім м’ясом. Але на фермі сільськогосподарської академії у Французькій Британії стався досить курйозний випадок. Курчата об’єдналися в групу і заклювали на смерть лисицю. Про це повідомляє місцеве видання Ouest-France.

курі заклювали лисицюНа той час в курятнику знаходилося біля 3000 курчат. Автоматичні двері зразу закрилися за голодною лисицею і вона опинилася в пастці. Її мертве тіло було знайдено в кутку приміщення наступного ранку. На тілі було виявлено велику кількість слідів від ударів дзьобами курчат.

“Це була молода лисиця віком 5-6 місяців і довжиною до 60 см.  І вона не здавалася хворою”, – повідомив керівник ферми Паскаль Даніель. “На неї наскочила велика кількість курей і налякана лисиця могла запанікувати. Вони були там з липня місяця. Отже, очевидно, протягом семи місяців могли навчитися себе захищати.”, – повідомляє керівник ферми. Тим більше, що це був не перший випадок, коли на ферму завітав “непроханий гість”.

Натураліст з Британії, з яким зв’язалась редакція, також здивований таким поворотом. Він каже: “Це може бути груповий ефект. Але можуть бути і інші причини: лисиця була молодою і недосвідченою. Її вона вже могла могла бути ослаблена і, навіть, поранена. А ми знаємо, що курі легко можуть нападати на слабку тварину.” Але тим не менше жодне курча тієї ночі не постраждало.

У соцмережах вже назвали жартома цю подію “повстанням курчат”, Angry Birds. Деякі користувачі іронізують, що кури продемонстрували силу колективної організації. Французькі користувачі пишуть Vive la révolution! (Хай живе революція!).